I Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas II i III
12 marca 2025r. w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas II i III szkół gminy Goszczanów. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Kaszewie, zaś partnerem konkursu Gminna Biblioteka Publiczna w Goszczanowie.
Uczniowie ze wszystkich szkół byli bardzo zaciekawieni konkursem. Nie mogli się doczekać wejścia do sali. Mieli mnóstwo pytań :) Wszyscy poradzili sobie bardzo dobrze rozwiązując zadania zawarte w arkuszach konkursowych.
Prace sprawdzane były przez koordynatora konkursu p. Martę Witczak – nauczycielkę j. angielskiego klas IV-VIII w Szkole Podstawowej w Kaszewie oraz przez p. Renatę Kopalak ze Szkoły Podstawowej w Chlewie.
I miejsca zajęli ex aequo, zdobywając 31/32p., uczeń szkoły Podstawowej w Kaszewie oraz uczennica szkoły Podstawowej w Lipiczu. Miejsce II uczennica SP w Lipiczu 30/32p. Zaraz za zwycięską trójką uplasował się uczeń SP w Kaszewie zdobywając 29/32p., który otrzymał wyróżnienie. Każdy z uczestników został obdarowany nagrodami i dyplomami.
Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję konkursu :)
Bardzo dziękujemy p. dyrektor GBP w Goszczanowie za przybycie na konkurs oraz przekazanie nagród dla laureatów, wszystkim uczniom za udział w konkursie oraz nauczycielom wszystkich szkół za przygotowanie uczniów oraz owocną i przesympatyczną współpracę.


