"Czytanie na dywanie"- w oddziale przedszkolnym
„Czytanie na dywanie” w oddziale przedszkolnym
W ramach szkolnej akcji „Czytanie na dywanie” dziewczynki z wolontariatu oraz samorządu uczniowskiego przyłączyły się do wspólnego czytania w oddziale przedszkolnym. Uczennice z zaangażowaniem czytały dzieciom fragmenty książki z serii Przygody Franklina, wprowadzając najmłodszych w świat sympatycznego żółwia i jego codziennych wyzwań. Spotkanie miało na celu nie tylko promocję czytelnictwa, ale także budowanie więzi międzypokoleniowej oraz rozwijanie kompetencji społecznych i emocjonalnych dzieci w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Serdecznie dziękujemy uczennicom za piękne zaangażowanie i zachęcamy rodziców do włączenia się w akcję – wspólne czytanie to najlepszy prezent, jaki możemy dać dziecku.


